Aesthetic - Lněná zarážka do dveří - voděodolná - mix barev - 100% len, gramáž 265g/m2+PUR zátěr
Kód: 8241/BIL 8241/NAT 8241/STA 8241/CER 8241/FIA 8241/SVE 8241/TMA 8241/HOR 8241/SVE2 8241/OLI 8241/KHA 8241/SED 8241/GRA Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Praktická a stylová textilní zarážka do dveří značky [název značky] efektivně předchází nechtěnému zabouchnutí dveří. Vyrobená z kvalitního lněného materiálu, nejen že plní funkci, ale také se stává moderním dekoračním prvkem ve vašem interiéru. Ideální kombinace funkčnosti a designu pro každodenní použití.
Len je skvělá volba pro výrobky s vysokou zátěží a to taková zarážka je. Len použitý na tomto výrobku je vysoké gramáže opatřený akrylátovým zátěrem, navíc lny jsou přirozeně antibakteriální nepřitahují a nepohlcují prach, proto se nemusí prát tak často jako jiné materiály, len se zátěrem je přírodní alternativou funkčním PES materiálům, ale s nadhodnotou přirozených vlastností lnu i nadčasovým vzhledem.
Poutko z kvalitní hovězí kůže zajišťuje snadné přenášení a zvyšuje celkový designový dojem. Ideální kombinace funkčnosti a estetiky pro každý domov.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válce proti průvanu |
|---|---|
| Rozměr: | 12x12 cm, výška 22 cm |
| Materiálová kombinace: | 100% len, gramáž 265g/m2+PUR zátěr / hovězí řemenice hlazená |
| Údržba: | otírat vlhkým hadříkem |
| Gramáž: | len: 265g/m2 |
| Váha: | 2,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
