Lněný ubrus voděodolný, vhodný do interiéru i exteriéru - mix barev i rozměrů
Kód: 8090/STA 8090/STA2 8090/STA3 8090/STA4 8090/CER 8090/CER2 8090/CER3 8090/CER4 8090/FIA 8090/FIA2 8090/FIA3 8090/FIA4 8090/TMA 8090/TMA2 8090/TMA3 8090/TMA4 8090/SVE 8090/SVE4 8090/SVE6 8090/SVE8 8090/SED 8090/SED2 8090/SED3 8090/SED4 8090/PRU 8090/145 8090/72X10 8090/72X15 8090/PRU2 8090/72X6 8090/72X11 8090/72X16 8090/PRU3 8090/72X7 8090/72X12 8090/72X17 8090/PRU4 8090/72X8 8090/72X13 8090/72X18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento ubrus je vyroben z kvalitního 100% lnu s vysokou gramáží od tradičního českého výrobce. Len je ze spodní strany ošetřen nepromokavým PUR zátěrem, stane se tak vašim pomocníkem při ochraně povrchu vašeho stolu a navíc si stále zachovává přírodní vzhled lnu. Ubrus je vhodný pro vnitřní i venkovní užití pro vyšší zátěž, nejen do domácnosti s malými dětmi, ale pro celou rodinu, vhodné i do gastro provozů.
Ubrus nepropustí, není nutné hned prát stačí otřít.
Tento ubrus uchvátí především všechny příznivce čistého designu.
V případě zájmu zhotovíme rozměr dle vašich požadavků, pošlete nám dotaz.
Tyto praktické ubrusy jsou synonymem promyšleného designu Aesthetic.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ubrusy |
|---|---|
| Materiál: | 100% len +PUR zátěr |
| Rozměr: | 72x72 cm, 145x145 cm, 145x200 cm, 145x250 cm |
| Praní: | praní 30°C, nesušit v sušičce |
| Gramáž: | 265g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
