Softshellová termoregulační outdoorová deka - šedá melange s černým lemem 145x200cm
Kód: 2181Související produkty
Detailní popis produktu
Funkční outdoorová deka do přírody i na cesty
Promyšlený design do terénu
Všestranné využití
Deka může sloužit jako:
- outdoorová deka do přírody
- podložka na sezení nebo ležení
- pikniková deka
- ochranná celta
- deka do auta
- výbava na ryby nebo motorku
- praktická cestovní deka pro rodinu
Hlavní výhody
- třívrstvý funkční softshell s membránou
- termoregulační vlastnosti
- odolnost proti větru a dešti
- prodyšný materiál
- skladné provedení
- praktická oka pro uchycení
- karabina pro zajištění ve složeném stavu
- snadná údržba
- česká výroba
Vyrobeno v České republice
Funkční outdoorové deky Aesthetic vznikají s důrazem na kvalitní českou výrobu, odolnost a dlouhodobé používání v přírodě i na cestách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Softshellové outdoorové a piknikové deky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr: | 150x150 cm |
| Materiálová kombinace: | tkanina: 94%polyester, 6%spandex membrána: 100%polyuretan mikrofleece: 100%polyester |
| Údržba: | praní 40°C, nežehlit, nesušit v sušičce |
| Váha: | 0,75 kg |
| Rozměr ve složeném stavu: | velká - délka 40cm, průměr 13cm, malá - délka 25cm, průměr 11cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
