Vaflová koupelnová předložka - MIX barev
Kód: 11854/BIL 11854/SED 11854/SVE 11854/GRA 11854/ZEL 11854/STA 11854/SVE2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Koupelnová předložka z měkkého a vysoce savého a rychleschnoucího vaflového bavlněného materiálu, je součástí ucelené řady, která obsahuje osušky a ručníky různých barvách a velikostech.
Tato krásná vaflová bavlna rychle schne.
Tento praktický ručník je synonymem promyšleného designu Aesthetic.
ROZMĚRY
Praktický rozměre 55x70 cm
MATERIÁL
100% bavlna
POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové předložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% bavlna, gramáž 225g/m2 |
| Rozměr: | 55x70 cm |
| Údržba: | šetrné praní 40°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
