Aesthetic - Dveřní a okenní válec - ochrana proti průvanu - MIX barev - Len se zátěrem
Kód: 9886/90 9886/109 9886/91 9886/110 9886/92 9886/111 9886/93 9886/112 9886/94 9886/113 9886/95 9886/114 9886/97 9886/116 9886/99 9886/118 9886/100 9886/119 9886/101 9886/120 9886/102 9886/121 9886/104 9886/123 9886/105 9886/124 9886/106 9886/125 9886/107 9886/126 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Termoregulační válec proti průvanu je skvělý pomocník pro úsporu energie a zajištění tepelných komfortních podmínek ve vašem domově. Tento praktický válec proti průvanu efektivně zabraňuje pronikání studeného vzduchu skrze škvíry pod dveřmi a okny, čímž pomáhá udržet teplo uvnitř a zimu venku. Jeho použití přináší okamžité výsledky – jednoduše se přiloží k mezeře nebo umístí na okenní parapet, čímž okamžitě utěsní netěsnosti a zabrání tak zbytečným tepelným ztrátám.
Díky měkké a poddajné PES výplni, která skvěle tepelně izoluje, se válec snadno přizpůsobí jakémukoliv tvaru a efektivně minimalizuje průvan. Ideální volba pro zimní měsíce, kdy výrazně pomáhá snížit náklady na vytápění, aniž byste museli obětovat komfortní teplotu ve vašem domově. Kromě toho přispívá k vytvoření příjemné a útulné atmosféry i během nejchladnějších dní, kdy venku řádí mráz a vítr.
Termoregulační průvaník je nejen funkční, ale i cenově výhodný – šetří energii a peníze, protože udržuje teplo tam, kde je potřeba, a brání úniku tepla ven. J
Užijte si teplo a komfort v každém ročním období s termoregulačním válcem proti průvanu – efektivním a stylovým řešením pro vaši domácnost.
Válce vyrábíme i na míru v různých rozměrech a materiálových variantách, stačí nám zaslat svou poptávku na info@aesthetic.cz a my vám rádi vyrobíme válec podle vašich požadavků.
Jak na tepelnou pohodu vašeho domova - staré metody v novém stylu! - více se dočtete na našem blogu ...
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válce proti průvanu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr: | 90 cm a 100cm, průměr 12cm |
| Materiálová kombinace: | 100% LEN s akrylovýn zátěrem, gramáž 265g/m2 /100% PES (Mikroplyš) |
| Výplň: | PES výplň (duté vlákno) |
| Údržba: | praní 40°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
