Vaflový ručník/osuška - Béžová
Kód: 7082Související produkty
Detailní popis produktu
Bavlněný ručník je díky svým přirozeným vlastnostem, jako stvořený pro chvíle relaxace. Kvalitní vaflová bavlna je to nejlepší, co můžete pokožce po koupeli nebo sauně dopřát.
Tato krásná vaflová bavlna rychle schne a je příjemný na těle, takže můžete velkou osušku použít nejen v koupelně k osušení, ale i jako jednoduchý kilt omotáním kolem pasu v sauně a výborně poslouží i jako plážová osuška k moři.
Tento praktický ručník je synonymem promyšleného designu Aesthetic.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaflové ručníky a osušky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% bavlna, gramáž 225g/m2 |
| Rozměr: | 47x70, 95x150cm |
| Údržba: | šetrné praní 40°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
