Lněný vak na chleba / sáček na pečivo s koženým poutkem - Smetanovo - bílá (Milky White)
Kód: 601-1-600 601-601 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Řešíte jak ukládat chleba či pečivo, tak aby se hned nevysušilo a nebo nezplesnivělo, máme pro Vás jedinečné řešení, které uchvátí všechny příznivce přírodních materiálů a čistého designu - lněný vak na chleba nebo pečivo z designového studia Aesthetic.
Žijte udržitelně!
Len je přirozeně antibakteriální, odolný vůči plísním, dobře propouští vzduch a má úžasnou absorpci vody. Len nepřitahuje a nepohlcuje prach, proto se nemusí prát tak často jako jiné materiály. Díky správně zvolenému materiálu vysoké gramáže vám vydrží pečivo mnohem déle čerstvé. Poutko z pravé kůže s drukem poslouží nejen k uzavření vaku, ale zároveň i k jeho zavěšení. Díky své jednoduchosti, kvalitě, odolnosti i nadčasovosti se můžou lněné výrobky Aesthetic doslova dědit z generace na generaci...
Lněné vaky a pytlíky jsou praktickým a ekologickým doplňkem každé moderní domácnosti, stanou se krásnou dekorací i funkčním doplňkem vaší kuchyně.
V případě zájmu zhotovíme rozměr dle vašich požadavků, pošlete nám dotaz.
Tyto praktické kuchyňské doplňky jsou synonymem promyšleného a udržitelného designu Aesthetic.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné vaky na potraviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr: | 25x45 cm, 45x55 cm |
| Materiál: | 100% len / hovězí kůže s drukem |
| Gramáž: | 245 g/m2 |
| Údržba: | Praní 40°C, srážlivost 4% |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
