Lněný ubrus - mix rozměrů - Zelenošedá
Kód: 12433/PRU 12433/145 12433/72X2 12433/72X3 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ubrus je vyrobený z kvalitního 100% lnu od tradičního českého výrobce, který se vám bude hodit jak v obývacím pokoji, v kuchyni a pak především při venkovním stolování. Stačí přidat vázu s lučním kvítím a vaše prostřená tabule bude hned vypadat stylově.
Len uchvátí především všechny příznivce přírodních materiálů a čistého designu. Díky své jednoduchosti, kvalitě, odolnosti i nadčasovosti se můžou lněné výrobky doslova dědit z generace na generaci...
Len postupným používáním měkne, stává s příjemným na omak. Nepřitahuje a nepohlcuje prach, proto se nemusí prát tak často jako jiné materiály. Je přirozeně antibakteriální, odolný vůči plísním.
V případě zájmu zhotovíme rozměr dle vašich požadavků, pošlete nám dotaz.
Tyto praktické ubrusy jsou synonymem promyšleného designu Aesthetic.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ubrusy |
|---|---|
| Materiál: | 100% len |
| Rozměr: | 145x145 cm, 145x200 cm, 145x250 cm, pr. 145 cm, NA MÍRU |
| Praní: | šetrné praní 40°C |
| Gramáž: | 245g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
