Aesthetic - Wellness lněná osuška - MIX barev
Kód: 10989/150 10989/47X 10989/95X 10989/95X6 10989/47X2 10989/95X2 10989/95X7 10989/47X3 10989/95X3 10989/95X8 10989/47X4 10989/95X4 10989/95X9 10989/47X5 10989/95X5 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Objevte jedinečný komfort, který nabízí lněná wellness osuška – vaše nejlepší volba pro chvíle relaxace a péče o tělo. Díky svým přirozeným vlastnostem je lněná osuška ideální nejen po koupeli, ale i do sauny či na pláž.
Proč zvolit lněnou osušku?
-
Rychleschnoucí materiál: Přírodní len schne mnohem rychleji než klasická bavlna, což oceníte nejen v koupelně, ale i při pobytu v sauně nebo u moře.
-
Maximální komfort: Lněná osuška je jemná, příjemná na dotek a navíc s každým praním měkne a získává na savosti. Čím více ji používáte, tím kvalitnější je.
-
Všestranné využití: Velká osuška poslouží skvěle jako praktický kilt do sauny, plážová osuška nebo elegantní doplněk do vaší koupelny.
Kvalita, která vydrží - praním se přírodní len postupně zesvětluje, stává se měkčím a ještě lépe absorbuje vlhkost. Tento proces zvyšuje jeho kvalitu a dlouhou životnost, tak si můžete užívat dokonalý pocit pohodlí po dlouhá léta.
Vyberte si ze dvou praktických rozměrů: 95x150 cm a 150x200 cm. Pro dokonalý soulad doplňte svoji sadu i malým ručníkem o rozměru 47x70 cm.
Tento lněný ručník představuje dokonalé spojení přírodního materiálu a promyšleného designu Aesthetic. Udělejte krok k udržitelnému a stylovému způsobu relaxace.
VYROBENO V ČESKU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil do sauny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% len |
| Rozměr: | 47x70 cm, 95x150 cm, 150x200 cm |
| Údržba: | šetrné praní 40°C |
| Gramáž: | 245 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
