Lněná šatová zástěra s kapsami OLIVIA - se zátěrem - Petrolová
Kód: 9343Detailní popis produktu
Nadčasová šatová lněná zástěra s kapsami, vyrobená ze 100% lnu se zátěrem, který zajišťuje odolnost a nepropustnost tohoto praktického výrobku a tím zvyšuje jeho využitelnost nejen v kuchyni, ale i při grilování nebo práci na zahradě.
Zaručeně oceníte prostorné kapsy, do kterých můžete uložit nejen praktické každodennosti jako kapesníčky či mobilní telefon, ale i zahradní nůžky, rukavice a další zahradnické či grilovací náčiní.
Len uchvátí především všechny příznivce přírodních materiálů a čistého designu. Díky své jednoduchosti, kvalitě, odolnosti i nadčasovosti se můžou lněné výrobky doslova dědit z generace na generaci...
Tyto nejen praktické, ale i krásné zástěry jsou synonymem promyšleného designu Aesthetic.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lněné zástěry šatové se zátěrem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr: | délka od laclu 72cm, šířka 102cm |
| Materiálová kombinace: | 100% len se zátěrem |
| Gramáž: | len: 265g/m2 |
| Údržba: | praní 40°C, nežehlit, nesušit v sušičce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
