Lněný jídelní ubrousek - 100% len - Přírodní (Oatmeal)- , gramáž 245g/m2
Kód: 6152Související produkty
Detailní popis produktu
100% lněné ubrousky s výrazným lemováním jsou krásné a udržitelné zároveň a Vaše stolování, ať už doma nebo v přírodě, povýší o další úroveň.
Lněné jídelní ubrousky určitě oceníte nejen proto, že je můžete používat opakovaně, ale hlavně pro jedinečné vlastnosti zvoleného materiálu. Len díky své struktuře lněných vláken prakticky nepouští nitky a navíc postupným používáním měkne a stává se příjemným na omak. Je přirozeně antibakteriální, odolný vůči plísním a má dokonalou savost, je schopen pohltit mnohem více vody než jiné materiály. Nepřitahuje a nepohlcuje prach, proto se nemusí prát tak často jako jiné materiály.
Len uchvátí především všechny příznivce přírodních materiálů a čistého designu. Díky své jednoduchosti, kvalitě, odolnosti i nadčasovosti se můžou lněné výrobky doslova dědit z generace na generaci...
Tyto praktické ubrousky jsou synonymem promyšleného a udržitelného designu Aesthetic.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lněné ubrousky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% len, gramáž: 245 g/m2, srážlivost 4% |
| Rozměr: | 35x35 cm |
| Údržba: | Praní 40°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
