Zavinovací fusak do autosedačky - mikroplyš levandulová / bavlna srna na fialové
Kód: 762-355-SFDetailní popis produktu
Praktický zavinovací fusak, který je určen do autosedaček, nosítek a kočárků, střih oddělených nožiček a prostřihy v zadní části umožňují využití pětibodových bezpečnostních pásů, fusak je opatřen nezbytnými reflexními doplňky 3M, které pomáhají zajistit bezpečnost Vašich dětí.
Fusak se dostatečně hřejivý a vyznačuje měkkostí, poddajností.
Jedná se o třívrstvý model: vnější materiál je vysoce kvalitní termoregulační mikroplyš, uvnitř je výplň z dutého vlákna a vnitřní strana je bavlněná (nejvhodnější volba pro citlivou pokožku Vašeho miminka)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE - Fusaky a rukávníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592174762003 |
| Rozměr: | po složení: výška - 86 cm, od nožiček pod vrchol kapuce šířka 36 cm |
| ? Materiálová kombinace: | 100% PES (Mikroplyš)/93%bavlna s 7%elastanem |
| Údržba: | praní 40°C |
| Váha: | 0,65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
