Hadřík lněný na nádobí s úchytkou - Mix barev
Kód: 10314/SED 10314/OAT 10314/NAT Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lněný hadřík na nádobí je ekologickou náhradou houbičky na nádobí. Hadřík je ušitý z 100% lnu. Je výborným pomocníkem při ručním mytí nádobí a plně nahradí klasickou houbičku. Hadřík má poutko k zavěšení a díky své struktuře lnu výborně odstraňuje zbytky jídel z nádobí.
Z lněného hadříku se nečistoty velmi snadno vypláchnou a rychle schne. Len je trvanlivý a pevný materiál, který téměř nepodléhá opotřebení. Hadřík můžete opakovaně prát, na rozdíl od houbičky.
Len je známý svou přirozeně antibakteriální funkcí a dokonalou savostí, je schopen pohltit mnohem více vody než jiné materiály. Vydrží Vám tak opravdu velmi dlouhou dobu.
Očko na uchycení 100%bavlna.
Tyto praktické doplněk do kuchyně je synonymem promyšleného a udržitelného designu Aesthetic
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chňapky, podložky, EKO hadříky a houbičky na nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% len |
| Rozměr: | 20x20 cm |
| Údržba: | praní 40°C |
| Gramáž: | 245 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
