Lněný vak na pečivo zavazovací - Červená (Red)
Kód: 601-2-607Detailní popis produktu
Řešíte jak ukládat pečivo, tak aby se hned nevysušilo a nebo nezplesnivělo, máme pro Vás jedinečné řešení, které uchvátí všechny příznivce přírodních materiálů a čistého designu - lněný vak na chleba nebo pečivo z designového studia Aesthetic.
Žijte udržitelně!
Len je přirozeně antibakteriální, odolný vůči plísním, dobře propouští vzduch a má úžasnou absorpci vody. Len nepřitahuje a nepohlcuje prach, proto se nemusí prát tak často jako jiné materiály. Díky správně zvolenému materiálu vysoké gramáže vám vydrží pečivo mnohem déle čerstvé. Vak uzavřete jen překlopením cípů nebo zavážete. Díky své jednoduchosti, kvalitě, odolnosti i nadčasovosti se můžou lněné výrobky Aesthetic doslova dědit z generace na generaci...
Lněné vaky a pytlíky jsou praktickým a ekologickým doplňkem každé moderní domácnosti, stanou se krásnou dekorací i funkčním doplňkem vaší kuchyně. Velikost vhodná na středně velký chléb
V případě zájmu zhotovíme rozměr dle vašich požadavků, pošlete nám dotaz.
Tyto praktické kuchyňské doplňky jsou synonymem promyšleného a udržitelného designu Aesthetic.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné vaky na potraviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr: | základna 30x30cm |
| Materiál: | 100% len |
| Údržba: | Praní 40°C, srážlivost 4% |
| Gramáž: | 185 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
