Lněný vak na pečivo zavazovací - Černá (Black)
Kód: 601-2-656Související produkty
Detailní popis produktu
Lněný vak na pečivo – Udržitelný a prodyšný design z přírodního lnu
Tyto praktické kuchyňské doplňky jsou synonymem promyšleného a udržitelného designu Aesthetic.
VYROBENO V ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné vaky na potraviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr: | základna 30x30cm |
| Materiál: | 100% len |
| Údržba: | Praní 40°C, srážlivost 4% |
| Gramáž: | 245g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
AESTHETIC® je česká značka založená v roce 2002
architektkou a designérkou Dagmar Hlaviznovou.
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
