Lněná podložka + osuška do sauny -VÝHODNÝ SET - 100% len - MIX barev
Kód: 10640/OAT 10640/NAT 10640/SVE Zvolte variantuDetailní popis produktu
Odpočiňte si v sauně na lněné podložce a zabalte se do lněné osušky. Podložka na lavici do sauny zvýší vaše pohodlí a zlepší hygienu při saunování, osuška je ideální pro zahalení. Je vhodná nejen na sezení, ale také jako podložka pod nohy ve veřejné sauně.
Kvalitní saunová podložka je vyrobená ze dvou vrstev 100% lnu vyšší gramáže, díky tomu má zvýšenou savost, je měkčí a přirozeně antibakteriální.
Osuška je v praktickém rozměru - 95x150 cm
Spojení lnu a sauny dodává vašemu pobytu v sauně zcela nový a nezapomenutelný zážitek. Len oceníte pro jeho schopnost sát značné množství potu a dále v sauně určitě oceníte, že výrobky lnu jsou na dotyk chladné.
Tato praktická lněná podložka je synonymem promyšleného designu Aesthetic.
VYROBENO VE ČESKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil do sauny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% len |
| Rozměr: | podložka 46x150 cm, osuška 95x150 cm |
| Údržba: | šetrné praní 40°C |
| Gramáž: | 245 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
