Lněná saunová podložka 100% len - Natural
Kód: 693-M16Související produkty
Detailní popis produktu
Lněná saunová podložka pro pohodlné a hygienické saunování.
Dopřejte si maximální komfort během saunování s kvalitní lněnou saunovou podložkou Aesthetic ze 100% přírodního lnu. Díky dvojité vrstvě lněné tkaniny je podložka měkká, vysoce savá a zároveň přirozeně antibakteriální.
Přirozené vlastnosti lnu ideální do sauny
Praktické využití
Saunovou podložku můžete využít:
- na sezení na saunové lavici,
- jako hygienickou podložku pod nohy,
- do domácí i veřejné sauny,
- případně i jako lehkou podložku pro wellness odpočinek.
Vyrobeno v České republice
Každý produkt Aesthetic vzniká s důrazem na kvalitní přírodní materiály, funkčnost a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sauna a wellness textil |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% len |
| Rozměr: | 46x150 cm |
| Údržba: | šetrné praní 40°C |
| Gramáž: | 245 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
