Teplý rukávník na kočárek s krycí lištou proti větru a reflexními bezpečnostními prvky - Bílá prošev
Kód: 357-300Detailní popis produktu
Tento teplý rukávník na kočárek je ideálním řešením pro chladné a větrné dny. Díky krycí liště proti větru a voděodolnému vnějšímu materiálu vás ochrání před nepřízní počasí. Vnitřní strana rukávníku je z hebkého termoregulačního mikroplyše, který poskytuje maximální komfort a hřejivost. Měkká výplň z dutého vlákna udržuje tvar a zajišťuje dlouhotrvající teplo. Reflexní bezpečnostní prvky na rukávníku zajišťují lepší viditelnost za šera a tmy, čímž zvyšují vaši bezpečnost při procházkách. Tento rukávník je skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají funkční a pohodlný produkt pro chladné zimní dny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rukávníky spojené |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592174357001 |
| Rozměr: | šířka zapnutého rukávníku 46cm hloubka 26cm + ochranná lišta 8cm |
| ? Materiálová kombinace: | 100% PES /100% PES (Mikroplyš) |
| Údržba: | praní 40°C, nežehlit, nesušit v sušičce |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |
