Polstr na míru z prémiových přírodních materiálů
Kód: 12448/2 C 12448/DO 12448/DO3 12448/DO4 12448/DO5 12448/2 C2 12448/DO2 12448/DO6 12448/DO7 12448/DO8 12448/2 C3 12448/4 C 12448/8 C 12448/DO9 12448/DO10 12448/2 C4 12448/4 C2 12448/8 C2 12448/DO11 12448/DO12 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Proč si nechat vyrobit polstr na míru
- přesné rozměry bez kompromisů
- kvalitní a odolné materiály
- dlouhá životnost a pohodlí
- originální řešení pro váš prostor
Prémiový materiál
Zpracování a kvalita
Každý polstr vyrábíme s důrazem na detail, pohodlí a dlouhou životnost.
- molitanové výplně vyšší tuhosti
- všechny polstry mají snímatelný povlak na zip (ve všech tloušťkách)
- zip je vždy umístěn tak, aby nerušil vzhled
- výplň je obalena do rouna pro lepší komfort
Údržba materiálů
Jedná se o 100% přírodní materiál, přirozený mírně mačkaný vzhled, materiál je předepraný, vysrážený.
Cena na míru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedáky a polstry na míru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr: | na míru |
| Materiálová kombinace: | materiál: 100% len – melange |
| Gramáž: | gramáž: 420 g/m² |
| Výplň: | 100% PUR pěnový polyuretan |
| Údržba: | šetrné praní na 30-40 °C, NEsušit v sušičce! |
| Tloušťka výplně: | 2, 4, 5, 8, 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

O značce AESTHETIC®
Navrhujeme a vyrábíme textil, který propojuje funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design.
Specializujeme se na bytový, ložní a doplňkový textil včetně zakázkové výroby do interiéru i exterieru na míru.
Pracujeme především s přírodními materiály a produkty dlouhodobě testujeme v reálném používání.
Naším cílem je vytvářet výrobky, které dobře fungují, vydrží a přirozeně zapadnou do každodenního života.

| Výrobní společnost : | AESTHETIC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | CZ 14700, Praha 4, Ke Krči 39/1060 |
| E-mail : | aesthetic@aesthetic.cz |


